“Weer een fijne dagtocht gedaan gisteren met 60plusendus! Helaas geen goed weer.. ‘s morgens gelukkig nog droog maar in de middag hadden we helaas een paraplu nodig maar dat mocht de pret niet drukken!
Gidsen Michel en Rogier stonden ons voor het station op te wachten en na een kopje koffie met een overheerlijk Christoffeltaartje gingen we op pad, de twee heren weten echt heel veel over de stad en het is altijd erg fijn om met een groep mensen te zijn die ook echt geïnteresseerd is in alles wat de gidsen vertellen.
Ook de stadsgids die zich later aansloot bij de kathedraal had ons veel interessants te vertellen.
Tussen de middag genoten van een prima lunch!
Ter afsluiting nog een boottocht die, door het slechte weer…niet echt iets toevoegde (in de zon op het bovendek zou dat echt anders geweest zijn!)
Wijzelf hebben daarna nog een bezoekje aan de ‘outlet` gebracht aangezien die ook op loopafstand is.
Dit was ons vijfde uitstapje met 60plusendus en we gaan binnenkort wéer met ze op stap! het is altijd goed verzorgd, interessant en de gidsen zijn top!”